Zaproszenia na Głosy dla Hospicjów 2015

Zapraszamy serdecznie do odbierania wejściówek na koncert charytatywny zespołu Black Bird z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej.

Szczegóły i zamówienia wejściówek pod nr telefonu: 602 388 768

Częstochowskie Voices for Hospices połączone będzie z promocją i prezentacją kalendarza „Hospicjum sztuką życia” na 2016 rok. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na rzecz Hospicjum Częstochowskiego przy ul. Krakowskiej 45A.

Voices for Hospices, czyli Głosy dla Hospicjów, to ogólnoświatowa akcja organizowania koncertów na rzecz opieki hospicyjnej i paliatywnej. Również Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej przyłącza swój głos do międzynarodowego śpiewu i 11 października zaprasza wszystkich do restauracji Astoria przy ulicy Krakowskiej 45, na charytatywny koncert jazzowego zespołu BlackBird.
Koncerty mają celebrować i wspierać rozwój ruchu hospicyjnego na świecie. Tegoroczne zabrzmią pod hasłem „Hidden lives/Hidden patients” – „Ukryte życia/Ukryci pacjenci”. Tym samym, w centrum zainteresowania znajdą się pacjenci z utrudnionym dostępem do opieki paliatywnej tj. dzieci, żołnierze, zarażeni HIV i osoby mieszkające na terenach wiejskich. Organizatorzy chcą, aby wzrosła społeczna świadomość i zrozumienie dla hospicyjnych potrzeb. Celem Voices for Hospices jest pozyskanie funduszy na wsparcie podopiecznych hospicjów oraz dzielenie się wizją rozwoju idei opieki hospicyjnej.

b2 plakat pion_3