Podaruj radość innym!

Mały człowiek o wielkim sercu! Paulinka zdecydowała, że część swoich zabawek odda najmłodszym podopiecznym Hospicjum Częstochowskiego przy ulicy Krakowskiej 45a. Nie rozstawała się z nimi z żalem – była bardzo podekscytowana i cieszyła się, że może w ten sposób pomóc innym dzieciom.

Podarunki w nienagannym stanie przywiozła do siedziby hospicjum wraz z mamą, a hospicyjni wolontariusze zawiozą je do naszych małych pacjentów. Wraz z zabawkami w ich domach zagości radość, a na twarzach uśmiech. To dowód na to, że wystarczy tak niewiele, aby okazać wsparcie i solidarność z potrzebującymi. Wszyscy dorośli powinni uczyć się od tej młodej istoty tego, że wystarczy prosty gest, odruch serca, aby uszczęśliwić innych. Warto, abyśmy w swoich codziennych działaniach nie zapominali o tych, którzy potrzebują naszej pomocy.