Zaproszenie na konferencję

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na konferencję Chore dziecko – chora rodzina. Holistyczna opieka nad terminalnie chorym dzieckiem i jego rodziną, która odbędzie się w Gdańsku w dn. 15 – 16 października 2010 r. Celem spotkania jest omówienie aspektów integralnej opieki nad chorym dzieckiem oraz jego rodzeństwem i rodzicami. Tematyka obejmie zarówno kwestie medyczne jak i etyczno-prawne a także psycho- socjalne.

Konferencja będzie składała się z czterech sesji tematycznych:
I. Wolontariat    II. Psycho- socjalne aspekty opieki        III. Etyczno-prawne aspekty opieki        IV. Aspekty żywieniowe – nowe trendy

Zapraszamy przedstawicieli:

hospicjów dziecięcych,
 ośrodków dla dorosłych mających w swej opiece dzieci,
 ośrodków zainteresowanych proponowaną tematyką, w tym szczególnie ośrodków zajmujących się dziećmi osieroconymi.

Organizatorzy konferencji:
Fundacja Hospicyjna, Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku, Ogólnopolskie Forum Pediatrycznej Opieki Paliatywnej

Informacje i zgłoszenia:   www.choredziecko.hospicja.pl
Anna Janowicz: e-mail:.janowicz@hospicja.pl tel.: (58) 343 80 85; tel. kom.0 668 450 742

Link do pobrania zaproszenia w formacie pdf