Msza Święta

Kolejnym wydarzeniem ważnym dla społeczności Hospicjum jest Msza Święta odprawiana corocznie w intencji zmarłych pacjentów. Wspólna modlitwa celebrowana przez ks. bp Andrzeja Przybylskiego odbyła się 7 kwietnia br. w Archikatedrze Częstochowskiej pw. Świętej Rodziny.

Msza Święta to także element Kampanii Pola Nadziei, której celem jest uwrażliwianie na potrzeby Hospicjów na całym Świecie, pomoc i wsparcie w ich codziennych działaniach, a także wzmocnienie ruchu wolontariatu, który jest bardzo ważną formą pomocy pacjentom objętym opieką paliatywną.

Dziękujemy wszystkim przybyłym, przyjaciołom hospicjum,pacjentom, pracownikom i wolontariuszom, którzy swoją obecnością okazują solidarność z pacjentami Hospicjum przy ul. Krakowskiej 45a.