Inauguracja kampanii Pola Nadziei 2019/2020

Serdecznie zapraszamy Państwa na uroczyste rozpoczęcie kampanii Pola Nadziei, edycja 2019/2020. Z wielką radością gościć będziemy Państwa w Ogrodach Hospicjum przy ulicy Krakowskiej 45a w Częstochowie. Żonkilowe Pola Nadziei rozpoczniemy dnia

10 października 2019 r., o godzinie 11.00.

Planowany przebieg inauguracji kampanii Pola Nadziei

11⁰⁰ – Uroczyste rozpoczęcie oraz powitanie zaproszonych gości

1115– Wystąpienie zaproszonych gości

1130 – Sadzenie cebulek żonkili w Ogrodach Hospicjum

Informacje organizacyjne:

1. Cebulki żonkili dostępne są w budynku Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy al. Armii Krajowej 1/3 (II piętro, pok. 220) w Częstochowie. Można pobierać cebulki w depozyt oraz zamawiać je telefonicznie (tel. 514 600 210, Ewa Kluska).
  2. Dobrowolne wpłaty za cebulki, które przeznaczone zostaną na podopiecznych Hospicjum Częstochowskiego przy ul. Krakowskiej 45a
  3. Szczegółowe informacje dotyczące kampanii Pola Nadziei uzyskają Państwo:

Zapraszamy również do udziału w konkursie „Żonkilowe pole nadziei”, w którym zachęcamy do wykonania przez dzieci i młodzież żonkilowych grządek, rabatek, poletek wzbudzających pozytywne uczucia wobec osób oczekujących naszej pomocy i wsparcia oraz wyrażających pragnienie dążenia do nadziei.

Regulamin Konkursu-żonkilowe-pole-nadziei 2019