Wparcie na rozbudowę Hospicjum

Dzisiaj na ręce Anny Kaptacz został przekazany symboliczny czek na kwotę 2 516 853, 26 zł pochodzącą z rezerwy celowej budżetu Państwa dla Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej na rozbudowę Hospicjum. Czek został przekazany w imieniu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przez Sekretarza Stanu Szymona Giżyńskiego, Senatora RP Ryszarda Majera oraz Senatora RP Artura Warzochę. Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie przy tak ogromnej inwestycji jaką jest rozbudowa hospicjum. Ogromna radość i wzruszenie widnieje na twarzach naszych pacjentów i personelu kiedy to spełniają się obietnice składane podczas wizyt w Hospicjum przy ul. Krakowskiej 45 a. Dzięki temu sprawimy, że opieka hospicyjna w naszym regionie będzie na jeszcze wyższym poziomie.