Promocja kalendarza Gramy o życie

19 grudnia odbyła się promocja Kalendarza na 2012 r. „Gramy o życie” wydanego przez Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej i Teatr im. A. Mickiewicza.

Na każdej karcie kalendarza jest osoba, której życie naznaczyła choroba nowotworowa (uczestnik Akademii Walki z Rakiem) oraz aktor częstochowskiego teatru. Podczas promocji tego kalendarza obył się spektakl pt. „Polowanie na łosia” w reż. Marka Wernitzkiego.

Po spektaklu natomiast miała miejsce licytacja unikatowego kalendarza, którą poprowadził Robert Dorosławski – dyrektor teatru im. A. Mickiewicz. Kalendarz to swoista cegiełka na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum.

Wszystkie osoby, które chciałyby nabyć ten kalendarz – cegiełkę poza teatrem zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej przy ul. Krakowskiej 45a. Wartość kalendarza – cegiełki wynosi 40 zł.