Wyprawka Szkolna dla dzieci z Hospicjum!

W dniach 30 sierpnia – 01 września nasi wolontariusze zbierali wyprawkę szkolną dla osieroconych dzieci oraz małych pacjentów Hospicjum przy ul. Krakowskiej 45a

Dzięki hojności darczyńców zebraliśmy dużą ilość przyborów oraz akcesoriów szkolnych. Nasze stoisko mieszczące się w Centrum Handlowym M1 w Częstochowie było chętnie odwiedzane, a każdej wizycie towarzyszył uśmiech i dobre słowo. Wolontariusze kilkukrotnie opróżniali koszyk, aby zrobić miejsce dla kolejnych darów. Wśród zgromadzonych przedmiotów znalazły się przybory i artykuły dzięki którym nasi podopieczni rozpoczną nowy rok szkolny w pełni przygotowani do zajęć i rozwijania swoich naukowych pasji.

Po raz kolejny Państwa otwarte serca, pomoc i zaangażowanie sprawiły radość naszym małym pacjentom, a szczery uśmiech dziecka jest najlepszym wyrazem wdzięczności. Serdecznie dziękujemy.

Dla tych z Was którzy nie zdążyli uczestniczyć w akcji na terenie sklepu, zapraszamy do Hospicjum przy ul. Krakowskiej 45a, gdzie do 30 września czekamy na artykuły szkolne dla dzieci osieroconych.