Piknik Rodzinny

Pragniemy podzielić się z Wami relacją z Pikniku Rodzinnego, który odbył się 27 maja 2023 roku w Ogrodzie Hospicjum przy ulicy Krakowskiej 45a, zorganizowanego przez nasze stowarzyszenie.

Wspaniały czas spędziliśmy na Dniu Dziecka oraz Finale Kampanii Pola Nadziei. Na samym początku serdecznie powitaliśmy wszystkich, włącznie z najmłodszymi uczestnikami, wolontariuszami, rodzicami, opiekunami, pracownikami i Zarządem Hospicjum w składzie Aneta Długosz – sekretarz i Krzysztof Petryków – skarbnik.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji min. prezenty dla dzieci, watę cukrową, popcorn, dmuchańce wizytę żużlowca – Alana Ciurzyńskiego, malowanie twarzy, tatuaże dziecięce, poczęstunek i wiele wiele innych niespodzianek aby ten dzień był jak najbardziej wyjątkowy.

Chcieliśmy również uhonorować laureatów naszych Konkursów, które odbyły się w ramach Kampanii Pola Nadziei, dlatego po przywitaniu gości rozpoczęliśmy wręczenie nagród. Wystawa konkursowych prac odbędzie się w muzeum w częstochowskim Ratuszu w dniach 7-9 lipca 2023 roku, w godzinach od 11:00 do 17:00. Otrzymaliśmy aż 228 pięknych prac dlatego nie wszystkie zmieszczą się na wystawie, ale postaramy się aby było ich jak najwięcej.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować pracownikom I Oddziału Banku Pekao SA za ich pomoc i wsparcie przy organizacji Dnia Dziecka. Również wyrażamy głęboką wdzięczność Annie Bochni oraz grupie uczniów ZSP w Ostrowach nad Okszą pod kierownictwem pani Marzeny Radosz za ich bezinteresowną pomoc i wsparcie wolontaryjne.

Nie możemy zapomnieć o naszych sponsorach, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Dziękujemy firmom: RMF MAXX, Marioinex, Gazelo Toys, Hurtownia zabawek Hemar, Park Korzonek, Salon Rybiccy, wypożyczalnia strojów Gamoń, Bank Pekao SA, Galeria Jurajska, stomatologia Bianco, Hospmed, CKM Włókniarz, Event Korn. Również medale i puchary ufundowała firma Victoria Beata Juszczyk.

To był niezapomniany Piknik Rodzinny, pełen radości, atrakcji i wzruszeń. Dziękujemy!