Spotkanie Zespołu Opieki Paliatywnej dla dzieci.

Dziś (24.09.19 r.) w Hospicjum odbyło się kolejne spotkanie Zespołu Opieki Paliatywnej dla dzieci. Obecnie mamy pod opieką 70 chorych dzieci i młodocianych. To o  20 więcej niż finansowanych ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dziś omawialiśmy bieżące sprawy i planowaliśmy opiekę na przyszłość. Ale miło tez było usłyszeć, że wielu naszych podopiecznych będących pod opieką czuje się dobrze i stabilnie.  Cieszymy się, że możemy przynosić do domów naszych pacjentów wsparcie medyczne a w zamian otrzymywać ciepłe słowo i zadowolenie chorych oraz wspaniałych i troskliwych rodzin.

Dziękujemy, że potraficie radzić sobie w chorobie Waszych bliskich. Jesteście niezastąpieni.

Nasz zespół jest dla Was zawsze kiedy tego potrzebujecie. Dziękujemy pielęgniarkom, lekarzom, psychologom, fizjoterapeutom, pracownikowi socjalnemu i wolontariuszom. Podziękowań za wasze serca i oddanie, którego nie da się wyrazić słowami.