Piknik Rodzinny

Piknik z Okazji Dnia Dziecka

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami na wyjątkowy Piknik z Okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w ogrodzie Hospicjum przy ul. Krakowskiej 45A w Częstochowie.

Data: 8 czerwca 2024 roku

W programie naszego pikniku znajdą się:

• Wręczenie nagród w ramach konkursów kampanii Pola Nadziei
  • Animacje dla dzieci
  • Dmuchaniec
  • Upominki
  • Poczęstunek
  • Wiele niespodzianek

To doskonała okazja, aby wspólnie świętować i spędzić radosne chwile na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Warto przyjść i okazać solidarność z naszymi pacjentami Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej. Wasza obecność jest nie tylko wyrazem wsparcia dla naszych podopiecznych, ale także pokazuje, że jesteśmy jedną, wielką rodziną, która wspiera się nawzajem w trudnych chwilach. Wspólne świętowanie daje siłę i nadzieję zarówno dzieciom, jak i ich rodzinom.

Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!