Dzień Dziecka dla Dzieci z Hospicjum

Zbliża się najradośniejszy dzień w roku – Dzień Dziecka! 🌟

W tym wyjątkowym czasie chcemy sprawić radość naszym podopiecznym z Hospicjum. Pod naszą opieką znajduje się 70 dzieci, które codziennie walczą z ciężkimi chorobami, a my chcemy, aby ten dzień był dla nich pełen uśmiechów i niespodzianek.

🔹Jak Możesz Pomóc?

– Przekazanie nowych zabawek, książek, materiałów plastycznych, artykułów higienicznych (pełna lista na plakacie)

– Zaangażowanie się jako wolontariusz w przekazywaniu plakatu dalej i wsparciu naszych działań:)

– Wpłata darowizny na nasze konto (numer konta podany poniżej)

🎁 Każdy gest się liczy! Nie ma małych darowizn – każda pomoc to krok do spełnienia marzeń naszych pacjentów.

📍 Gdzie przynosić artykuły: Siedziba Hospicjum – ul. Krakowska 45a, 42-202 Częstochowa

📅 Do Kiedy: Zbiórka trwa do 1 czerwca 2024 r.

Dzięki Wam możemy sprawić, że Dzień Dziecka będzie niezapomniany dla naszych podopiecznych. Dołącz do naszej akcji!

Dane do wpłat:

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej

ul. Krakowska 45a, 42-202 Częstochowa

z dopiskiem: Dzień Dziecka.

Dziękujemy za Wasze wsparcie! 💖