Inauguracja Kampanii Pola Nadziei 2024/2025

🌻 16 października w naszym hospicjum odbyła się wyjątkowa inauguracja kampanii Pola Nadziei 2024/2025! 🌻
Nasze serca były pełne radości, widząc liczne grono uczniów ze szkół i przedszkoli, pedagogów, przedstawicieli władz samorządowych i państwowych – wszystkich, których nazywamy przyjacielami Hospicjum. Pogoda nam dopisała, a atmosfera była naprawdę wyjątkowa.
Chcemy serdecznie podziękować za tak liczne przybycie oraz okazanie solidarności naszym pacjentom, ich rodzinom oraz całej działalności Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej. To wsparcie jest bezcenne i pokazuje, że możemy liczyć na zaangażowanie całej społeczności.
Nasi pacjenci, którzy czuli się na siłach, również byli obecni, a ci, którzy nie mogli do nas dołączyć, łączyli się z nami myślami. To wydarzenie pełne nadziei pokazało, że ponad podziałami potrafimy wspólnie działać dla potrzebujących.
Dziękujemy, że jesteście z nami!