SZLACHETNE SERCE

14 grudnia 2015r. w restauracji „Złote Arkady” odbyło się spotkanie członków i sympatyków Regionalnej Organizacji Pracodawców w Częstochowie.  Podczas spotkania  Pani Anna Kaptacz – Prezes Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej z rąk Pana Dariusza Jadczyka– Prezesa Regionalnej Organizacji Pracodawców odebrała nagrodę w kategorii „Szlachetne Serce – pomagam bo chcę”. Kapituła organizacji jeden raz w roku przyznaje nagrody w 4 kategoriach. W tym roku Stowarzyszenie „Hospicjum” zostało wybrane w kategorii „Szlachetne serce – pomagam bo chcę” i otrzymało piękną statuetkę oraz dyplom. Cieszymy się z otrzymanej nagrody, która motywuje do dalszej działalności na rzecz naszych chorych i ich rodzin , jest miłym akcentem w codziennej szarej rzeczywistości.

Więcej informacji kliknij TUTAJ