Bal Karnawałowy na rzecz Hospicjum dla Dzieci

Dnia 11 lutego 2012 r. w restauracji Złote Arkady odbył się dobroczynnego Bal Karnawałowy na rzecz Hospicjum dla Dzieci.Atmosferę balu tworzyli goście oraz muzyka zespołu No Name oraz duetu Ewan. Podczas balu odbyła się licytacja obrazów Elżbiety i Lecha Ledeckich, Krystyny Szwajkowskiej, Władysława Ratusińskiego, fotografii z pracowni plastycznej Czerwone Jabłuszko oraz kalendarza z autografami częstochowskich aktorów i koszulek z podpisami siatkarzy. Nad całością z niezwykłą swadą czuwał i licytację prowadził Adam Hutyra.Dochód z licytacji wyniósł 7000 zł i został przeznaczony dla dzieci z Hospicjum Domowego.
W Hospicjum Domowym dla Dzieci znajduje się obecnie 39 dzieci. Zespół Domowej Opieki Paliatywnej dla dzieci sprawuje opiekę nad dziećmi do 18 roku życia oraz nad rodzinami w czasie choroby dziecka jak i w okresie żałoby/ osierocenia. Domową opieką hospicyjną objęte są głównie dzieci chorujące na białaczki, guzy mózgu, nowotwory kości, uszkodzenia OUN, porażenia mózgowe, padaczki, zespołu Edwardsa.