Dziękujemy

Szanowni Państwo

Pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze podziękowania za przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej. Państwa wsparcie umożliwia nam działanie na rzecz potrzebujących i praktyczne wprowadzenie idei opieki paliatywnej i hospicyjnej wśród pacjentów i ich rodzin będących pod naszą opieką.

Wspierając Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej, wpływacie Państwo na życie ponad dwóch tysięcy chorych i ich rodzin. Zajmujemy się nie tylko dorosłymi – aktualnie pod opieką Hospicjum Częstochowskiego znajduje się sześćdziesięcioro dzieci. Dzięki Państwa pomocy, możemy zagwarantować naszym podopiecznym lepsze warunki życia, radość i nadzieję.
Naszą misją jest również uświadamianie społeczeństwa i uwrażliwienie go na potrzeby osób znajdujących się pod opieką hospicyjną. Mamy nadzieję, że prowadzone przez nas akcje, dotrą do większej ilości osób oraz pomogą przybliżyć im idee i cele działalności tego typu placówek oraz uświadomią, że warto korzystać z opieki paliatywnej na każdym etapie choroby nowotworowej.
Państwa pomoc przywraca wiarę i umacnia nas w działaniu na rzecz drugiego człowieka. Dzięki darczyńcom, takim jak Państwo, możemy w pełni realizować naszą misję. W imieniu własnym i naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.
Z wyrazami szacunku,
Zarząd Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej