Konkurs „Słonik mój przyjaciel”

Konkurs „Słonik mój przyjaciel” odbył się w kilkudziesięciu hospicjach w Polsce w ramach VII kampanii społecznej „Hospicjum to też Życie”. Do konkursy zostały zaangażowane także szkoły i przedszkola związane z hospicjami. Zadaniem w konkursie było zobrazowanie hasła „Słonik mój przyjaciel”. Poprzez konkurs chcieliśmy zapoznać podopiecznych z symbolem działań hospicjów i Fundacji na rzecz osieroconych – słonikiem. Konkurs przerósł nasze oczekiwania. Wpłynęło bardzo dużo prac do hospicjum w Częstochowie tak jak do hospicjów w całej Polsce. Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za tak duże zaangażowanie i pomysłowość. W szczególności dzieciom i nauczycielom.Mamy przyjemność przedstawić kilka wybranych prac. Niestety nie jesteśmy wstanie zamieścić na stronie wszystkich, choć są tego warte!!!

Paulina Słoniec klasa 1a SP nr 32

Oskar Kaptacz lat 6 MP nr 27