Marsz Nadziei przeszedł ulicami Częstochowy

Tradycji stało się zadość! 26 kwietnia 2022 roku, Alejami Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie przeszedł MARSZ NADZIEI. Jest to wyjątkowy manifest dobroci serc i solidarności z pacjentami Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej. Wasza obecność znaczy bardzo wiele dla naszych pacjentów i ich rodzin. W dzisiejszym marszu swoją obecnością zaszczycili nas: Biskup Andrzej Przybylski, w imieniu Sekretarza Stanu Posła Szymona Giżyńskiego – Grażyna Matyszczak, w imieniu Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka – Agnieszka Grabińska – naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, w imieniu Naczelnika Wydziału Edukacji – P. Magda Wilk oraz Pani Barbara Płaza – Przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie. Dziękujemy wszystkim szkołom i przedszkolom za wspaniałe transparenty i przebrania. Parafrazując dzisiejszą wypowiedź Księdza Biskupa: Marsz Nadziei niech dzisiaj zacznie się w naszych sercach i trwa cały rok!