Msza Święta w Archikatedrze Częstochowskiej

Zapraszamy dnia 21 kwietnia 2013r. o godz. 16.00 do Archikatedry Częstochowskiej na Mszę świętą w intencji zmarłych pacjentów oraz dziękczynną za 20 lat działalności Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej. Mszy świętej przewodniczyć będzie Abp Stanisław Nowak. Oprawę muzyczną poprowadzi Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej CANTO CANTARE pod dyrekcją Przemysława Jeziorowskiego. Zapraszamy szczególnie rodziny zmarłych pacjentów oraz osoby, którym bliska jest idea niesienia pomocy hospicyjnej. Przed Mszą św. będzie możliwość nabycia i zapalenia  zniczy. Po jej zakończeniu znicze będzie można zanieść na cmentarze lub pozostawić w Archikatedrze. Spotkania dla osób osieroconych odbywają się w pierwsze czwartki miesiąca o godz. 17.00 w Hospicjum przy ul. Krakowskiej 45a   tel. 34 360 54 91 Tego dnia odbywać się będzie również zbiórka do puszek kwestarskich przed kościołami Archidiecezji Częstochowskiej. Z góry dziękujemy za złożone datki.