SOYKA zagra dla Hospicjum

Świętuj z nami 25-lecie działalności Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej! Uroczysty jubileusz odbędzie się 30 września o godz. 18.00 w Filharmonii Częstochowskiej. To wyjątkowe wydarzenie uświetni koncert Stanisława Sojki. Bilety dostępne są już w sprzedaży, a całkowity dochód wesprze pacjentów Hospicjum Częstochowskiego przy ul. Krakowskiej 45a i ich rodziny.

Śpiewać zaczął w wieku 7 lat, a wraz z debiutancką płytą rozkochał w sobie rzesze słuchaczów. Od wielu lat zaskakuje nas swoją twórczością, angażując się w interesujące muzyczne projekty. Kompozytor, jazzman, pianista. Muzyk wszechstronny – współpracuje z wieloma artystami, a każdy z nich reprezentuje inny muzyczny styl. Jubileuszowy recital będzie szczególny, bo wykonany z myślą o podopiecznych Hospicjum Częstochowskiego.

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej to organizacja pożytku publicznego, która niesie pomoc osobom znajdującym się w terminalnym stadium choroby i ich bliskim, dając im nadzieję, lecząc ból i inne objawy towarzyszące chorobie. W Hospicjum Częstochowskim przy ul. Krakowskiej 45a zrozumienie i profesjonale wsparcie znajdzie każdy potrzebujący, a świadczenia w ramach opieki paliatywnej i hospicyjnej oferowane są bezpłatnie. Pod opieką Stowarzyszenia znajdują się zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci, a na codzienną pomoc liczyć mogą pacjenci mieszkający na terenie byłego województwa częstochowskiego. Hospicjum Częstochowskie to jedna z największych tego typu placówek w Polsce. Od początku swojego istnienia Stowarzyszenie pomogło już 25 tys. chorym i ich rodzinom.

Bilety na koncert Soyka dla Hospicjum – Jubileusz 25-lecia SOHZC nabyć można w sklepach EMPIK, Media Markt, Saturn oraz na platformie TicketPro. Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących uczcić z nami ćwierćwiecze działalności. Zaszczycając nas swoją obecnością realnie wpłyną Państwo, na poprawę jakości życia podopiecznych Hospicjum Częstochowskiego i ich rodzin.